Nowoczesne przesłony okienne dają możliwość precyzyjnego manewrowania dopływem światła słonecznego. Są również wygodne w obsłudze. Wiele z nich, np. rolety rzymskie, rolety dzień-noc, czy rolety gładkie pozwoli stworzyć dyskretne i uniwersalne uzupełnienie aranżacji wnętrza.Szeroki wybór pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza, nawet najbardziej wymagających klientów.

Jak dobrać rolety?

Rolety należy dobierać pod kątem funkcjonalności. Różnorodność form pozwala na idealne dopasowanie zgodnie z naszymi potrzebami. Jeśli rolety dodatkowo mają przyciemnić wnętrze, warto rozważyć zakup ciemniejszego koloru. Do sypialni można również znaleźć specjalne rolety np w gwiazdy.

Rolety znajdziemy w standardowych rozmiarach, jest też możliwość zamówienia pod wymiar.

Rolety na poddaszu.

Nowością są rolety dachowe, które idealnie nadają się do okien na poddaszu. Dzięki specjalnej powłoce na materiale, nie przepuszczają mocnych promieni słonecznych. Można również wybierać spośród bogatych wzorów. Dzięki roletom na poddaszu, temperaturę wewnątrz można obniżyć nawet o kilka stopni. Co w upalne dni jest bardzo odczuwane.Sam montaż jest łatwy, nie niszczy okien i nie powinien sprawiać nikomu trudności.